آتلیه بارداری در شرق تهران

آتلیه بارداری در شرق تهران

آتلیه تخصصی بارداری بنسای دارای استودیو اختصصاصی بارداری همراه با لباس و پس زمینه های مناسب جهت عکاسی از مادران آینده می باشد.

برای دیدن نمونه کارهای بارداری می توانید به آتلیه مراجعه کرده چرا که نمونه ها فقط به صورت حضوری و به بانوان عزیز نشان داده میشود.

با توجه به تفاوت روند این عکاسی آتلیه بنسای این اطمینان را به شما می دهد که کلیه کارها (عکاسی, ادیت, چاپ) توسط عکاسان مجرب خانم انجام میشود و رعایت امانت مشتریان عزیز برای تیم بنسای در اولویت است .

دوران بارداری جزو خاطره انگیزترین و مهمترین دوران زندگی همه بانوان است و به دلیل اینکه زمان بسیار شیرین و به یادماندنی است هر خانمی می خواهد تا از آن اطره ای داشته باشد و آن را ثبت کند.

داشتن عکس های خاطره انگیز از این دوران می تواند برای چند دقیقه شما را به دوران شیرین بارداریتان برگرداند و برای فرزندتان پر از حس خوب خواهد بود.

نکات داشتن عکس بارداری خوب

زمان مناسب عکاسی

باید زمان مناسبی را برای عکاسی انتخاب کنید اجازه دهید تا چند هفته بگذرد و شکمتان کمی برآمده شود تا در عکسها مشخص شود اینگونه زیبایی عکستان بیشتر می شود اما باید توجه داشته باشید که خیلی دیر مراجعه نکنید چون هر چه به ماه آخر بارداریتان نزدیک شوید عکاسی برایتان سخت تر خواهد شد باعث خستگیتان می شود.

بهترین زمان برای عکاسی هفته ۲۹ تا ۳۰ ام میباشد چون دقیقا زمانی است که شکم شما به اندازه کافی برآمده شده ولی به قدری سنگین نشده که حرکت یا ایستادن طولانی مدت باعث شود تا سریع خسته یا اذیت شوید ولی دقت داشته باشید که بارداری درهر خانم متفاوت با دیگری است به طور مثال برخی از مادرها در دوران بارداری بدن ضعیفی دارند.

از۶ ماهگی به بعد نمیتوانند که زمان طولانی بایستند و یا برخی به دستور پزشک نیاز به استراحت مطلق دارند به همین دلیل این دسته از بانوان باردار باید تا حداکثر ۶ماهگی برای عکاسی مراجعه کنند چون هر چه دیرتر برای عکاسی اقدام کنند انجام کار برایشان سخت تر خواهد شد و برخی دیگر از مادرها بدن مقاوم تری دارند و می توانند تا اوخر۹ماهگی نیز به راحتی حرکت کنند و بعضی کارها را انجام دهند.

پس برای این دسته ۸ ماهگی زمان بسیار مناسبی برای مراجعه است چون شکم مادر کاملا بالا آمده است و شکل بسیار زیبایی را به خودش گرفته است همچنین شما میتوانید با آتلیه مورد نظرتان تماس گرفته و شرایط خودتان را برایشان توضیح دهید و از آنها زمان مناسب را جویا شوید.

دکور و پس زمینه مناسب

در عکاسی بارداری برعکس عکاسی کودک و نوزاد که توجه عکاس بیشتر به دکوراست بیشترین توجه بر روی پس زمینه است.

باید به عنوان یک عکاس حرفه ای بدانید که کدام پس زمینه ها با چه جلوه ایی میان خانم ها پرطرفدار تر است طبق تجربه بدست آمده بهترین و پرطرفدارترین پس زمینه ها برای عکاسی بارداری پس زمینه های ساده , خلوت و آرام است.

همچنین میتوانید از پس زمینه هایی از طبیعت و زمینه هایی مرتبط با فصلی که در آن عکاسی را انجام می دهید استفاده کنید.

انتخاب لباس در بارداری

ژست ها زمانی زیبایی خودشان را به نمایش میذارد که در کنار آن لباس مناسبی پوشیده شده باشد و شما می توانید هنگام انتخاب لباس و ست کردن آن از عکاس نیز کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

در هنگام بارداری به دلیل تغییرات زیادی که در بدن مادر شکل میگیرد و همچنین حساس بودن مادر بر روی ظاهر خود انتخاب لباس کار سخت و بسیار مهمی است.

اکثر مادران در هنگام بارداری به دنبال لباس های گشاد و بزرگ هستند تا با پوشیدن آنها بزرگ شدن شکمشان و تغییر شکل بدنشان کمتر مشخص باشد و فکر میکنند که برای عکاسی نیز باید همین پوشش را داشته باشند اما عکاس نباید اجازه دهد که مادر در عکاسی بارداری از لباس گشاد و بزرگ استفاده کند زیرا در عکس های بارداری هدف نمایان شدن برجستگی شکم مادر و استفاده ازآن در ژست های مختلف عکاسی است و پوشیدن لباس های بزرگ وگشاد این کار چندان خوب نمی شود.

پس لباس پیشنهادی عکاس باید تنگ باشد تا انحنای بدن مادر و بالا آمدن شکم کاملا مشخص شود تا نشانه های بارداری مادر به زیبایی نمایان شود.

در عکاسی بارداری اکثر لباس هایی که پیشنهاد می شود رنگ های شاد و ارام دارد که در زمینه هایی با تم رنگی ساده استفاده میشود همچنین لباس همسر نیز با لباس های بارداری مادر ست می شود که زیبایی خای در عکس ایجاد میکند.

ژست های بارداری

انواع مختلفی از ژست های بارداری وجود دارد اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در نگاه اول تمام توجه ها به سمت شکم بالا آمده خانم باردار است پس ژست هایی که برای عکاسی می دهید باید این نقطه را در مرکز توجه قرار دهد.

اگر والدین عزیز علاقه به داشتن آلبوم داشته باشند میتوانند که از اوایل دوران بارداری خود تا یک سالگی فرزنداشان برای عکاسی مراجعه کنند و یک آلبوم رشد زیبا و به یاد ماندنی از شیرین ترین دوران زندگیشان تهیه کند که بستگی به بودجه والدین میتوانند به تعداد عکس ها و برگ های آلبوم اضافه کنند.

اگر شما دارای فرزند دیگری هستید میتوانید با پوشیدن لباس های ست عکس ها خارق العاده ای با همسر و فرزندتان خلق کنید .

آتلیه بنسای دکور و تجهیزات مناسبی جهت گرفتن عکس تعیین جنسیت فرزند شما دارد که می توانید با استفاده از آنها عکس های شادی را در البوم خود ایجاد کنید.

به نزدیکی آتلیه با محل زندگیتان نیز توجه داشته باشد

به دلیل زودتر خسته شدن بانوان در دوره بارداری بهتر است که آتلیه ای که انتخاب میکنید مسیری نزدیک به محل زندگیتان داشته باشد تا رفت و آمد راحتی داشته باشید و انرژی تان برای عکاسی ذخیره شود.

قبل از انتخاب آتلیه بارداری حتما به چندین آتلیه مراجعه کنید و نمونه کارها را با یکدیگر بررسی کنید و میانشان بهترین گزینه ها را جدا کنید سپس سعی کنید تا سوالاتی که دارید را با آنها در میان بگذارید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

افزودن دیدگاه جدید